Техносенс Cервіс виконує:

АУДИТ ПРОМЕЛЕКТРОНІКИ ТА СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ

Проводимо огляд виробничих потужностей на об’єкті замовника. Фіксуємо тип, потужність і рік випуску обладнання.

Аналізуємо отриману технічну інформацію з урахуванням терміну і умов експлуатації

Надаємо звіт про актуальний стан
обладнання

Надаємо рекомендації по експлуатації або заміні на нове обладнання

Ми завжди на зв'язку 24/7
Залиште заявку і ми Вам передзвонимо

Або зателефонуйте нам
+38 (050) 456-58-89

Аудит діючого виробничого обладнання проводиться при модернізації виробництва або в разі появи регулярних несправностей технологічних ліній / обладнання, які в свою чергу призводять до незапланованих простоїв, збільшення відсотка браку продукції, збільшення енергоємності або підвищеного зносу обладнання.

Маючи 10 річний досвід роботи в ремонті і обслуговуванні промислової електроніки, великий досвід в розробці нових систем АСУ ТП, ми пропонуємо нашим клієнтам комплексний аудит систем електроприводу і систем управління технологічними процесами.

Залучення нас до аудиту дозволяє нашим клієнтам, не маючи висококваліфікованих фахівців в області електроприводу і ремонту промелектроннікі, отримати оцінку об’єктивної ситуації, у себе на виробництві і спланувати інвестиційні та технологічні програми в майбутніх періодах.

Залучення аутсорсингової компанії до аудиту промелектроніки та систем електроприводу виробничого обладнання, дозволить отримати кваліфіковану технічну підтримку і знання навіть для невеликих виробництв.

консультация техносенс сервис

Оформити заявку на консультацію
Вкажіть свої контакти і ми Вам передзвонимо


або зателефонуйте нам:
+38 (050) 456-58-89