Навчання персоналу

НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ ЗАМОВНИКА

Сервісна стратегія роботи компанії Техносенс Сервіс полягає в забезпеченні повного циклу сервісного супроводу нашого клієнта. Велику увагу ми приділяємо навчанню фахівців замовника, яке проводиться нашими провідними фахівцями, що мають практичний досвід у впровадженні, ремонтах і обслуговуванні перетворювачів частоти.

Якісно підготовлений персонал на підприємстві дозволяє своєчасно попередити вихід з ладу обладнання, а у випадках аварійних зупинок зменшити час його простою.

Ми пропонуємо наступний формат навчання:

1. Регулярні безкоштовні семінари по продукції компаній Danfoss і Vacon тривалістю один навчальний день.
Дані семінари дозволять ознайомитися з основними технічними характеристики, перевагами, ефективністю застосування існуючих і нових моделей частотних перетворювачів. Навчитися базовому параметруванню перетворювачів, підключати силові ланцюги і ланцюги управління, підбирати електродвигуни і управляти ними.
Після закінчення кожного семінару його учасникам вручаються свідоцтва та комплект документації.
Цільова аудиторія: працівники служби головного електрика, головного енергетика, КВПіА, інженери і фахівці в області автоматизації технологічних процесів, обслуговуючий персонал.

2. Навчання під час проведення пусконалагоджувальних та шефмонтажних робіт.
Навчання персоналу замовника з введення в експлуатацію, обслуговування, налаштування і параметрування перетворювачів проводиться фахівцями нашої компанії при виконанні пуско-налагоджувальних і шеф-монтажних робіт на об’єкті замовника.
Вартість навчання буде включена у вартість шеф-монтажних і пусконалагоджувальних робіт.

3. Індивідуальні курси навчання
Навчання персоналу Замовника методиці проведення пуско-налагоджувальних робіт, параметруванню перетворювачів і правилам експлуатації за індивідуальними навчальними планами і програмами.
Терміни навчання узгоджуються з керівником підприємства замовника.
Після закінчення кожного семінару його учасникам вручаються свідоцтва та комплект документації.

4. Виїзні семінари
Виїзні семінари проводяться в тих випадках, коли у замовника є потреба в навчанні великої кількості співробітників, без тривалого відриву від виробництва. Програма, навчальні плани та тривалість семінарів, узгоджуються з керівником підприємства Замовника.

Заявки на проведення навчання надсилайте на адресу електронної пошти:

[email protected]

Ми завжди на зв'язку 24/7
Залиште заявку і ми Вам передзвонимо

Або зателефонуйте нам
+38 (068) 788-95-72

Замовлення навчання персоналу
Вкажіть свої контакти і ми Вам передзвонимо


або зателефонуйте нам:
+38 (068) 788-95-72